materiály

Stavební materiály při rekonstrukci bytových jader a koupelen

V souvislsti s rekonstrukci bytů a rekonstrukcí koupelen dodává naše firma též stavební materiály. Nabízíme dodávku materiálů od základních stavebních komponet, přes podlahové krytiny, dveře, obklady a dlažby nebo sanitární keramikuStavební materiály dodáváme k zakázkám po celé Vysočině, zejména v Třebiči nebo Jihlavě. Běžně zavážíme také realizace v Brně nebo v Praze.

Základní stavební materiály

Mezi základními stavebními materiály se u našich dodávek běžně objevují zdící materiály a stropy, mezi které patří cihly, ytong, lícové cihly, bloky, překlady, traverzy. Dále dodáváme sypké stavební materiály - cement, lepidla, písek, štěrky, spárovací hmoty, nebo betonové výrobky - porobeton, palisády, zdící prvky.

Materiály pro rozvody

Zajistíme materiály pro rozvody vody, topení nebo plynu. Zabýváme se též rozvody elektřiny.

Interiérové dveře

Dodáváme kvalitní interiérové dveře včetně zárubní, v naší nabídce jsou také bezpečnostní vstuní dveře. Spolupracujeme zejména s výrobci kvalitních interiérových dveří Wipro a Masonite. Umíme dodat například i bezfalcové dveře či dveře, jež mohou být vysoké až do 260 cm.

Podlady

Prodáváme podlahy - PVC podlahy, vinylové podlahy, linoleum, a marmoleum, laminátové podlahy, dřevěné podlahy, korkové podlahy.

Obklady, dlažby a sanitární keramika

Můžete se na nás spolehnout též při dodávce obkladů a dlažeb, nabízíme velmi kvalitní série španělských výrobců dlažby a obkladů (od mozaiky pro velkoformátové technické dlažby). V oblasti sanitární keramiky dodáváme záchodové mísy, bidety, umyvadla, sprchové a vodovodní baterie atp.

Webové stránky vyrobila reklamní agentura Altrodesign.